Media

Do czołowych aktywów Grupy MNI S.A. należy kanał telewizyjny iTV. Właścicielem udzielonej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji koncesji na nadawanie programu iTV jest spółka zależna MNI S.A. – Telestar S.A.

iTV to uniwersalna stacja rozrywkowa pozycjonowana w grupie kanałów tematycznych. Za pośrednictwem wszystkich polskich platform cyfrowych (Cyfrowy Polsat, Cyfra +, n) i większości sieci kablowych, telewizja iTV dociera do ponad 5 milionów gospodarstw domowych.

iTV istnieje od 2003 roku i jest pierwszą polską telewizją interaktywną. Oznacza to, że widzowie kanału bezpośrednio uczestniczą w tworzeniu programu za pośrednictwem łączności głosowej i SMS/MMS Premium Rate, jak również korzystają z oferowanych przez telewizję serwisów w trybie online.

iTV nadaje programy o charakterze muzycznym, rozrywkowym i poradnikowym.

Więcej na www.itv.net.pl

Grupa MNI S.A., za pośrednictwem Telestar S.A. jest również operatorem 2 kanałów telewizyjnych o charakterze społecznościowym w Wielkiej Brytanii – Dating Channel TV oraz Gaydate TV.

Więcej na www.telestar.pl

MNI S.A. aktywnie rozwija działalność w Internecie. Spółka zależna Telestar S.A. jest operatorem całej grupy serwisów WWW adresowanych do młodych odbiorców, w tym m.in: Więcej o serwisach WWW na stronie www.telestar.pl
Dla kandydatów do pracy
Spółka notowana na GPW